Ochrona IP przed atakami DDoS

Ochrona poszczególnych adresów IP przed atakami DDoS

Usługa ochrony poszczególnych adresów IP zabezpiecza wszystkie usługi, które mają dostęp do Internetu. Jeśli aplikacje są uruchamiane na pojedynczym hoście i nie masz kontroli nad całą siecią, nasze rozwiązanie stanowi łatwy w zarządzaniu sposób do ochrony środowisk, obejmujących witryny i usługi internetowe hostowane w chmurze.

Ochrona poszczególnych adresów IP przed atakami DDoS

Ochrona hostowanych rozwiązań internetowych w chmurach publicznych

Witryny internetowe i newralgiczne usługi hostowane w chmurze publicznej wymagają takiego samego poziomu gwarantowanej, 3-sekundowej ochrony przed atakami DDoS, jaki Imperva zapewnia w przypadku sieci, serwerów DNS i klasycznych witryn. Jeśli aplikacje są uruchamiane na pojedynczym hoście i nie mamy kontroli nad całą siecią, nasze wymagania dotyczące ochrony stają się bardziej wyspecjalizowane. To zagadnienie dotyczy wielu naszych klientów. Ponad połowa organizacji deklaruje, że polega obecnie na dostawcy usług przetwarzania w chmurze i planuje rozszerzyć swoje portfolio na skalę wielu platform chmurowych. Może to jednak powodować ogromne problemy z bezpieczeństwem, a także kosztowną integrację — nie wspominając o konieczności zarządzania wieloma produktami.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wyłącznie pojedyncze, proste i zintegrowane rozwiązanie do ochrony środowisk, które obejmują witryny i usługi internetowe hostowane w chmurze, zapewnia ich bezpieczeństwo w kontakcie z coraz większą skalą ataków DDoS. Jest to możliwe dzięki wypracowanym przez lata i sprawdzonym technikom łagodzenia skutków.

Ochrona poszczególnych adresów IP przed atakami DDoS

Ochrona adresów IP przed atakami DDoS ma kluczowe znaczenie w przypadku migracji newralgicznych obciążeń roboczych do chmury, połączonej z koniecznością uruchamiania pewnych aplikacji w sposób lokalny. Dotyczy to nie tylko witryn internetowych — nasze rozwiązanie chroni każdą usługę, która ma dostęp do Internetu, a przy tym jest łatwe do wdrożenia i zarządzania. Rozwiązanie firmy Imperva jest w stanie absorbować nawet największe ataki dzięki wsparciu globalnej sieci łagodzenia skutków ataków DDoS o przepustowości na poziomie 6 Tb/s, a także dzięki 45 centrom / węzłom oczyszczania zlokalizowanym na całym świecie oraz specjalistycznemu wsparciu na potrzeby masowych ataków wolumetrycznych. Co ważne, rozwiązanie firmy Imperva może zacząć działać natychmiast, bez konieczności skomplikowanej konfiguracji.

NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI:

  • Globalna sieć chmurowa o przepustowości 6 Tb/s, zdolna pochłaniać ataki każdej wielkości
  • Przystępna cenowo i zawsze aktywna ochrona
  • Szczegółowe monitorowanie w czasie rzeczywistym z 3-sekundowym czasem reakcji gwarantowanym w SLA
  • Centrum operacyjne pracujące całą dobę, wspierane przez zespół badawczy firmy Imperva

Nieprzerwana ochrona adresów IP przed atakami DDoS

Najszybsze łagodzenie skutków ataków DDoS na IP

Rozwiązanie firmy Imperva do ochrony poszczególnych adresów IP przed atakami DDoS automatycznie blokuje wszystkie ataki i nie wymaga powiadamiania nas o zachodzącym ataku. Pierwsza w branży umowa SLA z gwarancją reakcji na atak DDoS w czasie trzech sekund zapewnia szybkie łagodzenie wszystkich ataków — niezależnie od ich wielkości i czasu trwania: ataki są zazwyczaj blokowane w ciągu jednej sekundy lub krócej.

Sieć o dużej przepustowości

Globalna sieć firmy Imperva to ponad sześć Terabitów na sekundę (Tb/s) zdolności do oczyszczania ruchu na żądanie oraz możliwość przetwarzania 65 miliardów pakietów ataków na sekundę. Sieć Imperva skutecznie obroniła już klientów przed największymi atakami w historii, a ochrona ta jest rozszerzana na poszczególne adresy IP, aby zabezpieczać obciążenia w chmurze.

Elastyczne opcje wdrażania

Organizacje, które nie mogą sobie pozwolić na stanie się ofiarą ataku DDoS, a szczególnie na przestoje, zakłócenia i koszty, mogą wdrożyć usługę ochrony poszczególnych adresów IP przed atakami DDoS. Jest to rozwiązanie, które przez cały czas zapewnia efektywną kosztowo ochronę dowolnej witryny lub usługi w chmurze publicznej. Usługa ochrony poszczególnych adresów IP działa w parze z innymi rozwiązaniami zabezpieczającymi Imperva, które chronią sieci, witryny internetowe, serwery DNS i aplikacje, jednocześnie optymalizując komfort użytkowania.

ROZWIĄZANIE FIRMY IMPERVA DO OCHRONY PRZED ATAKAMI DDOS

Usługa ochrony poszczególnych adresów IP to kluczowy element rozwiązań firmy Imperva do ochrony przed atakami DDoS, które zmniejszają ryzyko przestojów bez ponoszenia kosztów opóźnień. Usługi ochrony firmy Imperva przed atakami DDoS:

  • Ochrona witryn internetowych przed atakami DDoS
  • Ochrona sieci przed atakami DDoS
  • Ochrona poszczególnych adresów IP przed atakami DDoS
  • Ochrona serwerów DNS przed atakami DDoS

Więcej informacji na temat Imperva Application Security można uzyskać wysyłając mail na info@ddosecurity.pl  lub na stronie https://www.imperva.com/

Firma Imperva jest uznanym przez analityków liderem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego, który walczy o bezpieczeństwo aplikacji i danych niezależnie od ich lokalizacji.

Sprawdź, jak możemy zabezpieczyć Twoje dane i aplikacje internetowe.