Zabezpieczenia sieci przed atakami z zewnątrz

Zabezpieczenie sieci oparte na BGP

Nasza ochrona przed atakami DDoS chroni całe sieci, wykorzystując wieloterabitową przepustowość sieci Imperva oraz zdolność do przetwarzania pakietów z dużą wydajnością — tak aby natychmiast łagodzić skutki największych i najbardziej wyrafinowanych ataków DDoS.

Imperva wspiera wiele modeli wdrażania, w tym Cross Connect, tunele GRE oraz Equinix Cloud Exchange. Ochrona sieci jest dostępna jako zawsze aktywna usługa lub na żądanie — z funkcją monitorowania opartego na przepływach i obsługą automatycznego lub ręcznego przełączania.

Monitoring przeciw atakom sieciowym

Na bieżąco aktualizowane panele nawigacyjne pozwalają śledzić szczegóły ruchu związanego z atakami, w tym rodzaje wektorów, ruch według PoP i statystyki zakresu IP.

Minimalizowanie opóźnień spowodowanych cyberatakami

Nasza sieć centrów przetwarzania danych pozwala na osiągnięcie czasów przesyłu poniżej 50 milisekund do ponad 90% świata, co zapewnia płynne działanie wtedy, gdy Twój serwer jest atakowany.

Elastyczna zapora i ochrona sieci

Ochrona sieci przed atakami DDoS jest dostępna jako zawsze aktywna usługa lub na żądanie — z obsługą automatycznego lub ręcznego przełączania.

Ochrona zasobów w środowiskach chmurowych

Ochrona sieci przed atakami DDoS chroni wszelkie zasoby warstwy sieciowej, w tym AWS, Azure i Google Cloud — niezależnie od tego, czy są to środowiska chmury hostowanej, prywatnej czy publicznej.

Bezpośrednia ochrona (opcjonalna)

Bezpośrednie połączenie warstwy 2 z centrami oczyszczania firmy Imperva jest dostępne w przypadku wdrożeń z nieprzerwaną aktywnością lub środowisk, które są bardzo wrażliwe na opóźnienia.

Obsługa dowolnego typu usług

Ochrona sieci przed atakami DDoS obsługuje dowolne rodzaje usług, w tym TCP, UDP, SMTP, FTP, SSH, VoIP oraz własne lub niestandardowe protokoły.

Natychmiastowe zatrzymywanie ataków sieciowych każdej wielkości

Globalna sieć Imperva to ponad 6 terabitów na sekundę zdolności do oczyszczania ruchu na żądanie oraz możliwość przetwarzania 65 miliardów pakietów ataków na sekundę. Po aktywacji usługa blokuje każdy atak w czasie krótszym niż 3 sekundy, a typowy czas złagodzenia skutków ataku wynosi 1 sekundę.

Sprawdź, jak możemy zabezpieczyć Twoje dane i aplikacje internetowe.