Zabezpieczenia stron www

Jak zabezpieczyć swoją stronę internetową?

Nasza usługa ochrony witryn internetowych przed atakami DDoS stanowi uzupełnienie zapory sieciowej aplikacji w chmurze Imperva (Web Application Firewall), która blokuje próby włamań i ataki złośliwych botów.

Zmiana rekordów DNS pozwala zapewnić, aby cały ruch HTTP/S do Twoich domen był kierowany przez sieć firmy Imperva. W efekcie rozwiązanie Imperva pełni funkcję bezpiecznego pośrednika, który maskuje adres IP Twojego serwera źródłowego i nieprzerwanie filtruje ruch przychodzący, blokując ruch DDoS, podczas gdy ruch z legalnych źródeł jest przekazywany dalej.

Sieć o dużej przepustowości

Globalna sieć Imperva to ponad 6 Tb/s (terabitów na sekundę) przepustowości oczyszczania na żądanie oraz zdolność do przetwarzania 65 miliardów pakietów ataków na sekundę. Sieć firmy Imperva z powodzeniem obroniła klientów przed największymi atakami w historii.

Szybkie łagodzenie skutków ataków

Rozwiązanie firmy Imperva automatycznie blokuje wszystkie ataki DDoS — zazwyczaj w ciągu 1 sekundy lub krócej — i nie wymaga powiadamiania nas o zachodzącym ataku. W ramach umowy SLA oferujemy najbardziej agresywny w branży, 3-sekundowy czas łagodzenia skutków wszystkich ataków DDoS — niezależnie od ich wielkości i czasu trwania.

Przejrzysta ochrona przed atakami DDoS

Legalni użytkownicy nigdy nie napotkają opóźnień, kodów CAPTCHA ani irytujących ekranów oczekiwania, gdy Twoja witryna zostanie zaatakowana.

Maskowanie adresu IP

Imperva zapobiega atakom DDoS typu direct-to-IP poprzez ukrywanie adresu IP serwera źródłowego. W celu zachowania maksymalnej efektywności sugerujemy zmianę źródłowego adresu IP po wdrożeniu.

Stała widoczność ruchu

Panel nawigacyjny w czasie rzeczywistym dostarcza informacji o ruchu przychodzącym oraz pozwala na bieżąco aktualizować zasady bezpieczeństwa.

Kompleksowa ochrona

Ochrona witryn internetowych przed atakami DDoS działa w połączeniu z naszymi usługami ochrony sieci i serwerów nazw domen (DNS). Ich połączenie chroni klientów przed wszelkimi formami ataków DDoS.

Sprawdź, jak możemy zabezpieczyć Twoje dane i aplikacje internetowe.